تبلیغات
خبر رسانی - تهیه 12 هزار نقشه بهبهان برای مسافران نوروزی

جستجو

 

تهیه 12 هزار نقشه بهبهان برای مسافران نوروزی

جمعه 26 اسفند 1390   06:54 ب.ظ

شهردار بهبهان خبر داد
تهیه 12 هزار نقشه بهبهان برای مسافران نوروزی

خبرگزاری فارس: شهردار بهبهان گفت:در طرح نوروزی پیش‌ رو بالغ بر 12 هزار نسخه نقشه بهبهان در میان مسافران نوروزی توزیع خواهد شد.

خبرگزاری فارس: تهیه 12 هزار نقشه بهبهان برای مسافران نوروزی

علیرضا بهادری امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در بهبهان با تبریک فرا رسیدن عید نوروز اظهار کرد: عید نوروز یکی از اعیاد باستانی و تارخی ما ایرانیان بوده که همواره لحظات خوب وخاطراتی خوش برای ما داشته‌است.

وی افزود: شهرداری بهبهان نیز در طرح نوروزی سال جدید در تلاش است با تمام توان زمینه آرامش و اسایش مردم و مسافران نوروزی را فراهم کرده تا خاطرات خوشی از این شهرستان داشته ‎باشند.

بهادری تصریح کرد: شهرداری در ورودی‌های شهر پست جداگانه‌ای ندارد اما بسته‌های فرهنگی خود را به پست‌های مستقر از جمله پست هلال احمر و بسیج داده تا میان مسافران توزیع شود. ما بالغ بر 12 هزار نقشه شهرستان بهبهان و 12 هزار بسته پذیرایی را آماده کرده که ازابتدای طرح نوروزی میان مسافران توزیع خواهد شد.

شهردار بهبهان درخصوص این نقشه گفت: علاوه بر نقشه شهر و گردشگری بهبهان، در طرف دوم آن توضیحاتی در خصوص جاذبه‎های گردشگری و معرفی این شهرستان درج شده تا مسافران بیشتر با بهبهان، پیشینه تاریخی و جاذبه‌های گردشگری آن آشنا شوند.

وی هم‌چنین از افتتاح پارک جدید «کریا» بهبهان خبر داد و بیان کرد: این پارک در ساحل سد انحرافی شهدای بهبهان احداث شده و ساعت 20 شب چهارم فروردین‌ماه 91 طی مراسمی و نورافشانی به بهره‌برداری خواهد رسید.

بهادری خاطرنشان کرد: در طول تعطیلات نوروز علاوه بر آماده‌باش کلیه نیروهای نواحی یک و دوشهرداری، در ساختمان اصلی نیز نیروهای کشیک حضور داشته و آماده پاسخگویی و یاری به مردم و مسافران هستند.

وی ادامه داد:شهروندان و مسافرانی که قصد تماس با این نیروها را داشتند می‌توانند با شماره2226174 با پیش‌شماره 0671 تماس بگیرند.

شهرداری بهبهان در پایان تصریح کرد: کمپینگ نوروزی شهرداری بهبهان در پارک بعثت واقع در ورودی شیراز به بهبهان ایجاد شده که با توجه به وزش باد از نصب چادر خودداری کرده و کمپ‌های جدید و مقاوم در برابر باد را ایجاد کرده‌ایم تا مشکلی نیز در این خصوص نداشته‌ باشیم.

انتهای پیام/خ۲۰


نوشته شده توسط : مینا ب