تبلیغات
خبر رسانی - رشد بیش از 54 درصدی اعتبارات عمرانی قزوین در سال 91

جستجو

 

رشد بیش از 54 درصدی اعتبارات عمرانی قزوین در سال 91

جمعه 26 اسفند 1390   06:54 ب.ظ

معاون برنامه‌ریزی استانداری قزوین خبر داد
رشد بیش از 54 درصدی اعتبارات عمرانی قزوین در سال 91

خبرگزاری فارس: معاون برنامه‌ریزی استانداری قزوین رشد اعتبارات عمرانی استان قزوین در سال آینده را بیش از 54 درصد ذکر کرد.

خبرگزاری فارس: رشد بیش از 54 درصدی اعتبارات عمرانی قزوین در سال 91

به گزارش خبرگزاری فارس از قزوین به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری قزوین، مجید نادری در همایش فرمانداران و بخشداران استان قزوین با اشاره به رشد اعتبارات عمرانی استان قزوین در سال 91 اظهار کرد: با این افزایش اعتبار عمرانی می‌توان گام‌های مؤثرتر و بهتری را در راستای توسعه استان برداشت.

وی با اشاره به اینکه در سالی که گذشت اقدامات خوب و مؤثری در سطح استان قزوین انجام شده، عنوان کرد: سال 90، یک سال پرکار و پرتلاش برای مجموعه استان خصوصا معاونت برنامه‌ریزی استانداری قزوین بود.

نادری با بیان اینکه در تعیین اولویت‌های کاری در سال 91 یک ضرورت مهم و انکارناپذیر وجود دارد، تصریح کرد: در تعیین اولیت‌های کاری استان از تمام مدیران استان در سطوح مختلف استفاده می‌شود.

وی به اجرای پروژه‌های مختلف در سطح استان به منظور توسعه استان قزوین اشاره و بیان کرد: یکی از اولویت‌های کاری مهم استان در سال آینده اجرایی کردن مصوبات سومین سفر استانی هیئت دولت به قزوین است.

نادری با تأکید بر اجرایی کردن هرچه سریع‌تر مصوبات سومین سفر استانی هیئت دولت به قزوین خاطرنشان کرد: تا اجرایی نشدن مصوبات این سفر در استان از تعریف پروژه‌های جدید خودداری می‌شود.

انتهای پیام/ح30


نوشته شده توسط : مینا ب