تبلیغات
خبر رسانی - کاهش قیمت یارانه‌ای سیب و پرتقال در گیلان

جستجو

 

کاهش قیمت یارانه‌ای سیب و پرتقال در گیلان

جمعه 26 اسفند 1390   05:54 ب.ظ

سرپرست صنعت، معدن و تجارت گیلان خبر داد
کاهش قیمت یارانه‌ای سیب و پرتقال در گیلان

خبرگزاری فارس: سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان گفت: در راستای حمایت از مصرف کنندگان در گیلان قیمت یارانه‌ای سیب و پرتقال ذخیره شده برای شب عید کاهش یافته است.

خبرگزاری فارس: کاهش قیمت یارانه‌ای سیب و پرتقال در گیلان

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، محمد حسین اصغریان بعد از ظهر امروز در جریان آغاز توزیع میوه‌های شب عید و بازدید از مراکز عرضه میوه در این شهر اظهار داشت: در راستای حمایت از حقوق مصرف کنندگان به ویژه اقشار آسیب‌پذیر، قیمت مصوب یارانه‌ای سیب و پرتقال ذخیره‌سازی شده برای شب عید در گیلان کاهش یافته است.

وی افزود: قیمت سیب قرمز ممتاز هر کیلو یک‌هزار و 700 تومان و سیب زرد ممتاز هر کیلو یک‌هزار و 400 تومان تعیین شده است.

سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان ادامه داد: همچنین قیمت پرتقال تامسون درجه یک نیز هر کیلو یک هزار و 150 تومان تعیین شده است.

وی، آغاز توزیع این اقلام را از امروز در تمام مناطق استان با اطلاع‌رسانی اداره‌های صنعت، معدن و تجارت شهرستان‌های گیلان عنوان کرد.

اصغریان تصریح کرد: پیش از این مقرر شده بود که طبق قیمت یارانه‌ای سیب قرمز هر کیلو یک هزار و 900 تومان، سیب زرد کیلویی یک‌هزار و 600 تومان و پرتقال تامسون نیز هر کیلو یک هزار و 300 تومان عرضه شود که با پیگیری‌های صورت گرفته و مذاکرات به عمل آمده با مباشر توزیع میوه در استان این قیمت‌ها کاهش یافته است.

وی، از توزیع میوه شب عید در هشت نقطه در شهر رشت خبر داد و خاطرنشان کرد: این میوه‌ها از امروز 26 اسفند در مناطق یاد شده توزیع می‌شود.

این مسئول، درباره نظارت بر نحوه توزیع عرضه میوه یادآور شد: بازرسان سازمان مذکور و مجامع امور صنفی بر توزیع اقلام مذکور در سطح استان نظارت می‌کنند.

انتهای پیام/خ۲۰


نوشته شده توسط : مینا ب