تبلیغات
خبر رسانی - بازار جیرفت زیر ذره بین بازرسان تعزیرات حکومتی/ افزایش قیمت خودسرانه کالا و درج نکردن قیمت ممنوع

جستجو

 

بازار جیرفت زیر ذره بین بازرسان تعزیرات حکومتی/ افزایش قیمت خودسرانه کالا و درج نکردن قیمت ممنوع

یکشنبه 28 اسفند 1390   08:28 ب.ظ

فرماندار جیرفت خبر داد
بازار جیرفت زیر ذره بین بازرسان تعزیرات حکومتی/ افزایش قیمت خودسرانه کالا و درج نکردن قیمت ممنوع

خبرگزاری فارس: فرماندار جیرفت گفت: برخورد جدی و قانونی با هرگونه افزایش قیمت خودسرانه کالا و درج نکردن قیمت کالا در ایام نوروز در دستور کار است.

خبرگزاری فارس: بازار جیرفت زیر ذره بین بازرسان تعزیرات حکومتی/ افزایش قیمت خودسرانه کالا و درج نکردن قیمت ممنوع

به گزارش خبرگزاری فارس از جنوب کرمان به نقل از روابط عمومی فرمانداری جیرفت، ابراهیم غنچه‌پور اظهار داشت: بازرسان فرمانداری، بازرگانی، تعزیرات حکومتی و مجمع امور صنفی با هرگونه گران‌فروشی و عرضه کالاهای بی‌کیفیت برخورد جدی می‌شود.

وی افزود: با توجه به تمهیدات اندیشیده شده و به منظور رفاه بیشتر شهروندان و مسافران کالاهای پر مصرف مانند گوشت، مرغ و میوه به اندازه کافی در سطح بازار عرضه می‌شود.

غنچه‌پور تصریح کرد: با هدف رفاه بیشتر مسافران نوروزی علاوه بر نظارت بیشتر بر پخت نان، نانوایی‌های کشیک در ایام نوروز معرفی شده است تا نان مورد نیاز مسافران را تامین کنند.

فرماندار جیرفت بر اهمیت تنظیم بازار تاکید کرد و گفت: رفاه و معیشت مردم و تنظیم بازار باید اولویت نخست مسئولان شهرستان به ویژه اعضای ستاد تنظیم بازار در ایام تعطیلات نوروز سال 91 باشد.

غنچه‌پور با بیان این که مسئولان دستگاه‌های اجرایی یا معاونان آنان در ایام تعطیلات رسمی نوروز با هماهنگی در اداره‌های خود حضور داشته باشند، بیان کرد: مسئولان باید در این ایام گزارش فعالیت‌های خود را در اختیار رسانه‌های گروهی قرار دهند تا شهروندان احساس نکنند در تعطیلات نوروز مسئولی در دسترس نیست.

وی از کشاورزان و تولیدکنندگان محصولات کشاورزی نیز خواست تا در مسیر تردد مسافران نوروزی محصولات و کالاهای تولیدی خود را در قالب نمایشگاه های کنار جاده‌ای به مسافران عرضه کنند تا علاوه بر کسب درآمد، مردم سایر نقاط کشور با ظرفیت‌های موجود این شهرستان آشنا شوند.

فرماندار جیرفت تصریح کرد: همچنین جایگاه‌های سوخت باید تمامی توان خود را برای تامین سوخت مورد نیاز مسافران نوروزی به کار گیرند.

انتهای پیام/ی30


نوشته شده توسط : مینا ب