تبلیغات
خبر رسانی - مصوبات ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی روی میز مسئولان

جستجو

 

مصوبات ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی روی میز مسئولان

یکشنبه 28 اسفند 1390   08:28 ب.ظ

فرماندار تربت‌حیدریه خبر داد
مصوبات ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی روی میز مسئولان

خبرگزاری فارس: فرماندار تربت‌حیدریه گفت: عملکرد دستگاه‌های اجرایی در زمینه چگونگی اجرای مصوبات ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی پیگیری و ارزیابی می‌شود.

خبرگزاری فارس: مصوبات ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی روی میز مسئولان

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، حسن فتحی‌نیا در جلسه ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی اظهار کرد: کمیته رسیدگی به شکایات، ضمن انجام نظرسنجی از گردشگران، بر عملکرد مسئولان در این ایام نظارت می‌کند.

وی کمیته خدمات شهری و رفاه عمومی را از دیگر کمیته‌های فعال در ارائه خدمات به مسافران اعلام کرد و افزود: جمع‌آوری متکدیان، ساماندهی دست فروشان، رسیدگی به وضعیت روشنایی پارک‌ها و معابر و زیباسازی فضای شهری از جمله وظایف این کمیته است.

فرماندار تربت‌حیدریه از تشکیل کمیته استخراج و پردازش آمار و اطلاعات خبر داد و افزود: کمیته خدمات اسکان و کمیته حمل و نقل، ترافیک و خدمات جاده‌ای از دیگر بخش‌های ستاد تسهیلات است که عملکرد آنها نیز رصد می‌شود.

رئیس ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی شهرستان تربت‌حیدریه ابراز امیدواری کرد: عملکرد قابل قبول تمام اعضای یازده کمیته این ستاد در معرفی بیش از پیش شهرستان به مسافران و افزایش زمان ماندگاری آنان موثر واقع شود. 

انتهای پیام/س20


نوشته شده توسط : مینا ب