تبلیغات
خبر رسانی - اصحاب رسانه جنوب کرمان از جایگاه ممتازی برخوردار هستند

جستجو

 

اصحاب رسانه جنوب کرمان از جایگاه ممتازی برخوردار هستند

یکشنبه 28 اسفند 1390   07:29 ب.ظ

معاون اداره کل ارشاد جنوب کرمان:
اصحاب رسانه جنوب کرمان از جایگاه ممتازی برخوردار هستند

خبرگزاری فارس: معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان گفت: اصحاب رسانه در جنوب کرمان نیز از جایگاه ممتازی در کشور برخوردار هستند.

خبرگزاری فارس: اصحاب رسانه جنوب کرمان از جایگاه ممتازی برخوردار هستند

به گزارش خبرگزاری فارس از جنوب کرمان، بهرام مسلمی بعداز ظهر امروز در آیین تجلیل از خبرنگاران فعال در امر اطلاع‌رسانی دومین همایش یادمان ولایت در جیرفت اظهار داشت: ما در عصر ارتباطات هستیم و امروز نقش اصلی در این عرصه را رسانه‌ها ایفا می‌کنند.

 وی افزود: همواره در طول تاریخ جامعه‌ای پیشرفت داشته که رسانه‌های آن نیز پیشرفت داشته‌اند.

 مسلمی تصریح کرد: کشورهایی در حال توسعه هستند که رسانه‌های آ‌ن‌ها نیز در حال توسعه است و کشورهای عقب‌مانده رسانه‌هایی عقب‌مانده دارند.

 وی خاطرنشان کرد: به دلیل اینکه رسانه‌ها نماینده‌های افکار عمومی هستند و افکار را با جهت می‌دهند، کسانی که خواستار نقش اول در جوامع بودند، همیشه رسانه‌ها را همراه داشته‌اند.

مسلمی گفت: هر جا نقد و اطلاع‌رسانی منصفانه رسانه‌ها همراه با مسئولان باشد آن جامعه رشد می‌کند.

 معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان با اشاره به اینکه رسانه در کشور ما از جایگاه خوبی برخوردار است، اظهار داشت: اصحاب رسانه در جنوب کرمان نیز از جایگاه ممتازی در کشور برخوردار هستند.

 مسلمی با اشاره به آیین تجلیل از هنرمندان جنوب استان اذعان داشت: هفته گذشته 80 نفر از هنرمندان شهرستان منوجان توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان تقدیر شدند.

 انتهای پیام/ی30


نوشته شده توسط : مینا ب