تبلیغات
خبر رسانی - 110 بازرس بر تمام خدمات گردشگری سبزوار نظارت می‌کنند

جستجو

 

110 بازرس بر تمام خدمات گردشگری سبزوار نظارت می‌کنند

یکشنبه 28 اسفند 1390   07:29 ب.ظ

در ایام نوروز
110 بازرس بر تمام خدمات گردشگری سبزوار نظارت می‌کنند

خبرگزاری فارس: رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سبزوار از نظارت 110 بازرس ادارات و اصناف مختلف از خدمات نوروزی در این شهر خبر داد.

خبرگزاری فارس: 110 بازرس بر تمام خدمات گردشگری سبزوار نظارت می‌کنند

به گزارش خبرگزاری فارس از سبزوار، حشمت‌الله متین‌فر عصر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به تعطیلات نوروزی و آغاز سفرها اظهار داشت: با توجه به قرار داشتن در آستانه سال جدید و با همکاری اداره بازرگانی، اماکن، تعزیرات حکومتی، مرکز بهداشت، اورژانس و فرماندهی انتظامی 110 بازرس بر خدمات نوروزی در تمام عرصه‌ها نظارت می‌شود تا از هرگونه تخلف و بروز مشکل جلوگیری شود.

رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سبزوار افزود: از دیگر اقدامات پیش‌بینی شده با توجه به ورود مسافر به این شهر 15 ساعت برنامه فرهنگی در3 نقطه شهر است که در این برنامه‌ها علاوه بر بهره‌گیری از حضور هنرمندان داخلی، موسیقی  و آئین‌های بومی و سنتی اجرا می‌شود.

متین‌فر ادامه داد: در این راستا برای اجرای برنامه‌های فرهنگی پارک بهمن، پارک شهر و پارک 30 هزار متری در نظر گرفته شده است.

رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سبزوار افزود: همچنین کاروانسرای حاج فرامرز خان و پارک بهمن در ارتباط با فروش صنایع دستی پیش‌بینی شده است که در کاروانسرای حاج فرامرز خان 10غرفه و پارک بهمن 20 غرفه ظرفیت دارد.

وی ادامه داد: در پارک بهمن خدمات گردشگری گسترده‌تری که شامل فروش صنایع دستی، سوغات، غذاهای سنتی، بیمه، گل‌های زینتی، گیاهان دارویی، خدمات گردشگری و تور، تعمیرات اولیه خودرو با حضور نمایندگان ایران خودرو و پزشکی ارائه می‌شود.

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سبزوار ادامه داد: در ارتباط با اطلاع‌رسانی معرفی آثار و ابنیه تاریخی حدود 50 هزار برگ بروشور و محصولات فرهنگی و لوح فشرده با همکاری ادارات مختلف بین گردشگران توزیع می‌‌شود.

متین‌فر افزود: برای رفاه حال  شهروندان، همشهریان و مسافران 9پایگاه جمعیت هلال احمر و چهار پایگاه انتظامی در شهر سبزوار استقرار یافته است.

وی به مانور آمادگی ارائه خدمات گردشگری، اشاره کرد و ادامه داد: ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی شهر سبزوار با آمادگی کامل و با حضور پررنگ و همراهی سازمان‌های مرتبط به مسافران و گردشگران ارائه خدمت می‌‌کنند.

انتهای پیام/ی20


نوشته شده توسط : مینا ب