تبلیغات
خبر رسانی - حضور مداحان کنگانی در سفر راهیان‌نور در ایام نوروز

جستجو

 

حضور مداحان کنگانی در سفر راهیان‌نور در ایام نوروز

یکشنبه 28 اسفند 1390   08:29 ب.ظ

مسئول فرهنگی سپاه شهرستان کنگان خبر داد
حضور مداحان کنگانی در سفر راهیان‌نور در ایام نوروز

خبرگزاری فارس: مسئول فرهنگی سپاه شهرستان کنگان از حضور مداحان کنگانی در سفر راهیان‌نور در ایام نوروز خبر داد.

خبرگزاری فارس: حضور مداحان کنگانی در سفر راهیان‌نور در ایام نوروز

به گزارش خبرگزاری فارس از کنگان محمد زال در نشست با مسئول کانون مداحان کنگان اظهار داشت: اردوهای راهیان‌نور اهمیت بسیار زیادی دارد و تقویت این اردوها و حمایت از راهیان‌نور باید توسط مسئولان انجام شود.

وی افزود: کیفیت‌بخشی به این اردوها و برگزاری برنامه‌های فرهنگی و علمی و هنری در این اردوها اهمیت شایانی دارد که در سال‌های اخیر در این مسیر اقدامات خوبی صورت گرفته است.

مسئول فرهنگی سپاه شهرستان کنگان خاطر نشان کرد: رزمندگان طی 8 سال دفاع مقدس در برابر دشمنان ایستادند و بیان رشادت‌های رزمندگان امری مهم است که در اردوهای راهیان نور، حضور پیشکسوتان جبهه و جنگ تحت عنوان راویان نور در گسترش فرهنگ شهادت تاثیر بسزایی دارد.

زال از حضور مداحان کنگانی در سفر راهیان‌نور در ایام نوروز خبر داد و گفت: حضور مداحان و همراهی با کاروان راهیان‌نور در منطقه‌های عملیاتی جنوب امری مهم است و اقدامات لازم برای انجام این مهم انجام شده است.

مسئول کانون مداحان کنگان نیز اظهار داشت: با توجه به تعابیری که از شلمچه به کربلای ایران نام برده می‌شود، در راستای مزین کردن و زنده نگه داشتن ایام حماسی دفاع مقدس، حضور تعدادی از مداحان به همراه کاروان در ایام نوروز یک کار فرهنگی است و از مسئول فرهنگی سپاه می‌خواهیم که اقدامات لازم را برای همراهی و حضور مداحان به عمل آورد.

مسلم رضایی افزود: گسترش فرهنگ دفاع مقدس در شرایط کنونی امری لازم است و نباید در این امر کوتاهی کنیم.

انتهای پیام/خ20/د1000


نوشته شده توسط : مینا ب