تبلیغات
خبر رسانی - قهرمانی لیگ‌برتر؛ عیدی ستاره‌های کاله به آملی‌ها/ سایپا در حسرت قهرمانی!

جستجو

 

قهرمانی لیگ‌برتر؛ عیدی ستاره‌های کاله به آملی‌ها/ سایپا در حسرت قهرمانی!

دوشنبه 29 اسفند 1390   08:39 ب.ظ

خلف وعده صداوسیما در آخرین روز سال تکرار شد
قهرمانی لیگ‌برتر؛ عیدی ستاره‌های کاله به آملی‌ها/ سایپا در حسرت قهرمانی!

خبرگزاری فارس: لیگ برتر والیبال باشگاه های ایران با قهرمانی شاگردان بهروز عطایی پایان یافت.

خبرگزاری فارس: قهرمانی لیگ‌برتر؛ عیدی ستاره‌های کاله به آملی‌ها/ سایپا در حسرت قهرمانی!

 به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا»، بر اساس اعلام سازمان لیگ دیدار تیم های سایپا البرز و کاله مازندران که طبق برنامه قرار بود امروز از ساعت 15:30 در سالن انقلاب کرج آغاز شود، به علت پخش مستقیم تلویزیونی از شبکه سوم سیما با یک ساعت و نیم تاخیر، به ساعت 17 موکول شد، اما با توجه به تاخیر در رسیدن تیم ها به سالن برگزاری فینال لیگ برتر به علت ترافیک سنگین بزرگراه کرج، این مسابقه با یک ساعت تاخیر یعنی از ساعت 18 آغاز شد.

نکته حائز اهمیت این است که به دلیل عدم حضور دوربین‌های تلویزیونی بازی  یک ساعت و نیم با تاخیر افتاد اما این دیدار جذاب هم از تلویزیون پخش زنده نشد تا هوادارانی که به امید پخش تلویزیونی مسابقه بودند در حسرت دیدن این جدال بمانند. این در حالی بود که رسانه ملی پیش از این هم چند بار در حق اهالی والیبال کم‌توجهی کرده بودند و پخش برخی مسابقه ها را پس از گیم نخست قطع کرده بود.

به هر حال سومین دیدار مرحله نهایی آخرین مسابقه لیگ برتر والیبال مردان امروز برگزار شد و دو تیم سایپا و کاله آخرین تلاش خود را برای کسب قهرمانی این دوره از مسابقات به کار گرفتند.

دیدار پایانی این رقابت ها در روز پایانی سال 90 به میزبانی تیم والیبال سایپا برگزار شد تا پروند لیگ برتر با برگزاری 192 مسابقه در روز پایانی سال 90 بسته شود.

سایپا که در دور رفت و برگشت مرحله مقدماتی صدرنشین این رقابت ها بود، با 3 پیروزی و یک شکست در مرحله پلی آف به سومین بازی فینال لیگ برتر راه پیدا کرده و کاله مازندران هم با 3 پیروزی و 2 شکست به این مرحله رسیده بود.

نماینده البرز که با پیروزی برابر شهرداری ارومیه به فینال رسیده بود، در آستانه کسب عنوانی که پنج سال است انتظارش را می کشید، قرار داشت و مازندرانی ها هم پس از پیش رو برداشتن پیکان، قهرمان 12 دوره این رقابت، با یک پیروزی و یک شکست برابر سایپا برای برگزاری سومین بازی فینال این رقابت ها به سالن انقلاب کرج آمده بود و توانست دست پر کرج را به مقصد آمل ترک کند.

آملی ها که در بازی دوم بسیار خوب ظاهر شده بودند توانستند همان بازی را در کرج هم از خود به نمایش بگذارند و به کمک تجربه ستاره های ملی پوش خود تیم جوان، اما با انگیزه سایپا را در خانه شکست دهند و جام قهرمانی لیگ برتر والیبال را به آملی ها عیدی دهند.

اگر سایپا موفق به شکست کاله و کسب مقام قهرمانی می شد، پس از پنج دوره نایب قهرمانی بالاخره قهرمان لیگ برتر والیبال مردان می شد، اما شاگردان نفرزاده نتوانستند طلسم شکنی کنند و برای ششمین سال از رسیدن به جام قهرمانی بازماندند.

پیش از این و بر اساس اعلام سازمان لیگ و توافق تیم های پیکان و شهرداری ارومیه دیدار سوم این دو تیم که برای کسب مقام سومی تلاش می کردند، برگزار نشد و دو تیم به صورت مشترک به مقام سومی دست یافتند.

انتهای پیام/


نوشته شده توسط : مینا ب