تبلیغات
خبر رسانی - ترسی از طرح‌های رژیم صهیونیستی نداریم/راهپیمایی جهانی قدس را برگزار می‌کنیم

جستجو

 

ترسی از طرح‌های رژیم صهیونیستی نداریم/راهپیمایی جهانی قدس را برگزار می‌کنیم

دوشنبه 7 فروردین 1391   12:13 ب.ظ

عضو کمیته راهپیمایی جهانی"الی بیت‌المقدس" در گفت‌وگو با فارس:
ترسی از طرح‌های رژیم صهیونیستی نداریم/راهپیمایی جهانی قدس را برگزار می‌کنیم

خبرگزاری فارس: مخبر کمیته قدس در مجلس قانونگذاری فلسطین و عضو کمیته راهپیمایی جهانی"الی بیت‌المقدس" تاکید کرد که کمیته ملی این راهپیمایی چند روز پیش در نشستی در غزه در مورد برگزاری برنامه‌های مربوط به این راهپیمایی توافق کرد.

خبرگزاری فارس: ترسی از طرح‌های رژیم صهیونیستی نداریم/راهپیمایی جهانی قدس را برگزار می‌کنیم

دکتر "احمد ابوحلبیه" در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در غزه گفت: راهپیمایی الی بیت‌المقدس راهپیمایی مسالمت‌آمیز خواهد بود و هرگز به مرزهای رژیم صهیونیستی چه در غزه یا کرانه باختری و یا اراضی اشغالی سال 1948 و قدس نزدیک نخواهیم شد و در پایتخت کشورهای عربی و اسلامی نیز با رژیم‌های حاکم آن برخورد نخواهیم داشت و این راهپیمایی‌ها در موعد مقرر و بدون هیچ مشکلی برگزار خواهد شد.

برگزاری راهپیمایی الی بیت‌المقدس در سراسر جهان

دکتر ابوحلبیه تصریح کرد: در نشست غزه در مورد برنامه‌های مربوط به شهر قدس اشغالی اعم از برگزاری کنفرانس ملی درباره قدس، انجام فعالیت‌هایی در دانشگاه‌های فلسطین و برخی نهادها و فعالیت‌های زنان بوافق شد به گونه‌ای که در هر روز یک فعالیت مربوط به قدس در نوار غزه انجام شود.

وی افزود: به همه گروه‌های فلسطینی تاکید شده است که در راهپیمایی جهانی 30 مارس شرکت کنند و این راهپیمایی تا نزدیک‌ترین نقطه جایی که برخورد با دشمن صهیونیستی نباشد، پیش خواهد رفت.

ابوحلبیه همچنین اظهار داشت که این مراسم‌ها در روز راهپیمایی جهانی به پایان می‌رسد و با کمیته‌های ملی در خارج از فلسطین و کمیته مرکزی و کمیته متولی این راهپیمایی هماهنگی‌های لازم بعمل آمده است و ما به دنبال سازوکاری برای استمرار فعالیت‌های مربوط به قدس در طول سال هستیم.

وی همچنین تصریح کرد که این راهپیمایی‌ها در لبنان، مصر، اردن و پایتخت همه کشورهای عربی و اسلامی و کشورهای جهان و حتی آمریکایی شمالی و جنوبی برگزار خواهد شد.

ترسی از طرح‌های دشمن صهیونیستی نداریم

ابوحلبیه درباره آماده‌باش دشمن صهیونیستی به منظور مقابله با این راهپیمایی جهانی نیز گفت: دشمن صهیونیستی همواره با هر گونه فعالیت مربوط به مسائل عادلانه فلسطین اعم از قدس و آوارگان و غیره مخالف است.

وی با اشاره به اینکه این راهپیمایی مسالمت‌آمیز خواهد بود، افزود: ما ترسی از طرح‌های دشمن صهیونیستی نداریم و به فعالیت‌ها و راهپیمایی خود ادامه می‌دهیم و بدون تردید هدف دلخواه خود را محقق خواهیم کرد.

ابوحلبیه بر اهمیت فعالیت‌های مربوط به حمایت از ساکنان قدس تاکید کرد و گفت که پیام ملت‌های عربی و اسلامی به دشمن صهیونیستی این است که قدس اصل مهم اصول عربی و اسلامی است و هرگز دست از آن برنخواهیم داشت.

وی در ادامه تاکید کرد که قدس به تلاش‌های زیاد و موثری در تمامی زمینه‌ها برای نجات آن از چنگال رژیم اشغالگر نیاز دارد.

انتهای پیام/++


نوشته شده توسط : مینا ب