تبلیغات
خبر رسانی - انجام 2 هزار ماموریت نوروزی اورژانس در گیلان

جستجو

 

انجام 2 هزار ماموریت نوروزی اورژانس در گیلان

دوشنبه 7 فروردین 1391   12:13 ب.ظ

رئیس مرکز مدیریت اورژانس گیلان خبر داد
انجام 2 هزار ماموریت نوروزی اورژانس در گیلان

خبرگزاری فارس: رئیس مرکز مدیریت اورژانس گیلان از انجام بالغ بر 2 هزار و 197 ماموریت اورژانس در نوروز جاری در این استان خبر داد.

خبرگزاری فارس: انجام 2 هزار ماموریت نوروزی اورژانس در گیلان

وحید منصف امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به اینکه انجام ماموریت‌های مذکور تا روز پنجم فروردین جاری بوده است، اظهار داشت: از تعداد دو هزار و 197 مورد ماموریتی که صورت گرفت 482 مورد مربوط به تصادفات جاده‌ای و شهری بوده است.

وی، انجام ماموریت‌ها را با چهار درصد رشد عنوان کرد و اذعان داشت: تا پنجم فروردین از نظر تلفات با 71 درصد کاهش مواجه بودیم.

این مسئول، صدر ماموریت‌های امدادی اورژانس را بیماران قلبی عنوان کرد و یادآور شد: پیشگیری از بروز حوادث مهم‌‌ترین توصیه‌ای است که برای مسافران و مردم داریم.

وی، درباره آمادگی پایگاه‌های امدادی اورژانس در نوروز امسال تصریح کرد: نوروز جاری تعداد 53 پایگاه ثابت و سیار به همراه گروه‌های امدادی برای امداد اورژانسی به مسافران از 25 اسفند آماده هستند.

منصف، استقرار نیروهای اورژانس 115 در نقاط حادثه‌خیز و پرتردد را از دیگر اقدام‌های مرکز مدیریت اورژانس بیان کرد.

وی، افزود: استقرار اورژانس در مناطق حادثه‌خیز به دلیل دسترسی آسان و سریع به مصدومان احتمالی حادثه و ایمنی مسافران نوروزی است.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی گیلان تجهیز 80 دستگاه آمبولانس فوریت‌های پزشکی و دو دستگاه اتوبوس آمبولانس به همراه بالغ بر 400 نفر نیروی انسانی را از دیگر اقدام‌های نوروزی این مرکز برشمرد.

ا‌نتهای پیام/خ۲۰


نوشته شده توسط : مینا ب