جستجو

 

آگاه‌سازی مردم موجب تحقق تولید ملی خواهد شد

دوشنبه 7 فروردین 1391   12:14 ب.ظ

فرماندار کامیاران:
آگاه‌سازی مردم موجب تحقق تولید ملی خواهد شد

خبرگزاری فارس: فرماندار شهرستان کامیاران با بیان اینکه مردم نقش مهم و اساسی در تحقق اهداف شعار افزایش تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی دارند، گفت: آگاه‌سازی مردم موجب تحقق تولید ملی خواهد شد.

خبرگزاری فارس: آگاه‌سازی مردم موجب تحقق تولید ملی خواهد شد

علی‌عسکر روحانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سنندج با بیان اینکه مردم نقش مهم و اساسی در افزایش سرانه تولید ملی دارند، اظهار داشت: نامگذاری سال جاری به عنوان سال تولید ملی، کار و سرمایه ایرانی از سوی رهبر فرزانه و مدبر انقلاب اسلامی مسیر توسعه و شکوفایی کشور را وارد مسیری جدید و تاثیرگذار خواهد کرد.

وی افزود: در این میان مردم که همواره از ارکان اصلی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به شمار می‌آیند در سال 91 نیز با درک شرایط کشور و ورود به عرصه اقتصادی به طور قطع نقش بی بدلیل و انکار ناپذیر خود را برای تحقق شعار امسال ایفا خواهند کرد.

 

 

روحانی تصریح کرد: مردم کشور ما که در سالیان پس از پیروزی انقلاب اسلامی و حضور در عرصه‌های مختلف از جمله انتخابات و راهپیمایی‌های 22 بهمن ارادت خود را نسبت به ارزش‌های متعالی انقلاب به اثبات رسانده‌اند، امسال نیز با همکاری خود برای رسیدن به خودکفایی اقتصادی به وظیفه خطیر خود عمل می‌کنند.

وی در ادامه عنوان کرد: پیام معظم له در واقع راهکار دستگاه‌های اجرایی است و آنها را برای فراهم ساختن زیر بناهای مورد نیاز برای رشد تولید ملی تشویق می‌کند.

 

فرماندار کامیاران خاطرنشان کرد: در شهرستان کامیاران نیز با برنامه ریزی‌های زیربنایی به عمل آمده و به ویژه آبگیری سدهای ساخته شده، آینده روشنی در راستای تسریع در روند توسعه شهرستان پیش‌بینی می‌شود.

روحانی از تشکیل ستاد توسعه کشاورزی شهرستان نیز خبر داد و گفت: به دلیل وجود ظرفیت‌های فراوان در بخش کشاورزی شهرستان و استفاده از منابع آبی مناسب نظیر سند چشم‌انداز مناسب برای توسعه بخش کشاورزی وجود دارد.

 

وی از افزایش رغبت سرمایه‌داران برای سرمایه‌گذاری در شهرستان خبر داد و اذعان داشت: اعطای زمین رایگان، تسهیلات بانکی با سود مناسب و دیگر زیر ساخت‌های عمرانی از مهم‌ترین مشوق‌های ارائه شده برای جذب هر چه بیشتر سرمایه به این شهرستان است.

انتهای پیام/ن۲۰/پ3003

 


نوشته شده توسط : مینا ب

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic