تبلیغات
خبر رسانی - بستر فعالیت‌های فرهنگی در البرز فراهم است

جستجو

 

بستر فعالیت‌های فرهنگی در البرز فراهم است

دوشنبه 9 مرداد 1391   10:09 ب.ظ

مسئول ترویج و توسعه فعالیت‌های قرآنی البرز:
بستر فعالیت‌های فرهنگی در البرز فراهم است

خبرگزاری فارس: مسئول ترویج و توسعه فعالیت‌های قرآنی البرز گفت: بستر فعالیت‌های فرهنگی در البرز فراهم است.

خبرگزاری فارس: بستر فعالیت‌های فرهنگی در البرز فراهم است

به گزارش خبرگزاری فارس از کرج، حجت الاسلام حمیدرضا ولی‌زاده عصر امروز در مراسم افتتاح دومین نمایشگاه قرآن و عترت در البرز افزود: استان البرز دارای قابلیت‌های بسیار زیادی در بخش فرهنگی است که می‌توان با استفاده از این ظرفیت‌ها توان فرهنگی البرز را با رشد و توسعه همراه کنیم.

http://www.saranuts.com

وی ادامه داد: استفاده از توان و استعداد هنرمندان در این زمینه نیز می‌تواند ما را در رسیدن به اهداف مورد نظر یاری دهد.

این مسئول در ادامه سخنان خود به راه‌اندازی دومین نمایشگاه قرآن و عترت در این استان اشاره کرد و افزود: در این نمایشگاه سعی شده است تا تمامی نرم افزارهای قرآنی که تا کنون در بازار عرضه شده است را به نمایش بگذاریم.

ولی زاده تأکید کرد: در این راستا و براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده محصولات فرهنگی در نمایشگاه قرآن با 50 درصد تخفیف ارایه می‌شود.

وی تعداد غرفه‌های این نمایشگاه را با بیش از 50 غرفه عنوان کرد و افزود: این نمایشگاه میزبان ناشران و فعالان قرآنی استان در زمینه‌های مختلف است.

این مسئول وی غرفه‌های قرآن و نهج البلاغه، ادوات تعزیه، حجاب و عفاف و کودک و نوجوان را از بخش‌های این نمایشگاه عنوان کرد و گفت: امسال پنج بخش دیگر به غرفه‌های این نمایشگاه اضافه شده است که شامل غرفه‌های عفاف و حجاب،‌ عترت،‌ سینما برگزیده قرآنی، تئاتر خیابانی و بخش جشنواره کودک است.

ولی زاده خاطرنشان کرد: در حاشیه این نمایشگاه همایش قرآنی توسط جامعه القرآن استان نیز برگزار می‌شود که بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده این همایش همزمان با نیمه ماه مبارک رمضان و در شب ولادت امام حسن مجتبی (ع) برگزار می‌شود.

این مسئول در ادامه سخنان خود به بخش کودک و نوجوان در نمایشگاه امسال اشاره کرد و گفت: در این بخش تمامی فعالیت‌های آموزشی و قلم‌های قرآنی ارایه می‌شود.

ولی زاده افزود: همچنین ارائه مجلات، کتب قصه کودک و برپایی نمایش‌های قرآنی از دیگر برنامه‌های بخش کودک و نوجوان است.

نمایشگاه تخصصی قرآن و عترت استان البرز از امشب به مدت 10 شب از ساعت 19الی 24 در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز دایر است.


نوشته شده توسط : مینا ب